50 ADET SC APC Örnek Fiber optik Adaptör SC fiber Optik bağlantı SC Fiber flanş SC APC konnektör Ücretsiz kargo

₺57.30

Ürün açıklaması



50 ADET SC APC Örnek Fiber optik Adaptör SC fiber Optik bağlantı SC Fiber flanş SC APC konnektör Ücretsiz kargo
ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim
ürün Özelliklerini
tek modu ve Multimode
zirkonya kollu veya fosfor bronz kollu
NTT standart uyumlu
mevcut olmadan flanşlar veya ile flanş için dubleks , tasarrufu panel uzay
SC2 8 Port yüksek yoğunluk için yama panel montaj uygulamalar
karşılamak JIS5974 ve Bellcore GR-326 standart
uyumlu ile IEC874-14 & IEC874-19
tüm parçaları uyumlu ile ROHS
resim RENK BILGISI 1. Biz en iyi temsilini sağlamak için çok çalışıyoruz stil ve peruk renk sayesinde bizim fotoğraf ve açıklamaları. 2. Alıcı Olarak sizin sorumluluğunuzdadır okumak ve anlamak renk açıklaması olarak bu öğenin renk vardır satın alma. eğer emin değilseniz, açıklama lütfen e-posta. 3. The öğenin gerçek renk gösterilen resimlerden biraz farklı olabilir parlaklık gibi birçok faktörlerden kaynaklanan web sitesinde monitörünüzün ve ışık parlaklık. 4. Please sizin peruk dikkatle seçin ve ihale öncesi tüm soruları sorunuz. biz soruları seviyorum, bu yüzden uzak sormak! kargo ve Taşıma
ben ödeme aldıktan sonra 3 iş günü içinde gemi. her öğe dikkatle doludur emin olmak için mükemmel durumda size alır.
dünya çapında gemi yaklaşık 16-28 iş günü sürer ücretsiz takip numarası ile.
biz HONGKONG POST tarafından bu öğeyi gemi olacak, Normalde Hedefe yaklaşık 15-30 iş günü sürer, biz de EMS tarafından bu öğeyi gemi, DGM, SGP, wordwide CPAP. tabii, biz müşteri isteğine uygun olabilir, diğer yollarla mal gemi, ancak navlun tarafından ödenmesi gerekmektedir müşteri. satış online hizmetler
burada sorularınızı bulamazsanız, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. anlıyorum lütfen bizim iş saatleri dışında bize başvurun, biz geri almak kadar cevap mümkün olmayacaktır ofis içine sonraki iş günü.
bizim iş saatleri: 9-6 PM Pekin Zaman. pazartesi Cuma (Tatiller hariç)-Biz hafta sonları ve tatiller üzerinde herhangi bir e-postalar cevap yok. sırayla tüm e-postalar aşağıdaki iş gününde alındığı.

Ürün İncelemesi


Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Yorum Yap

Ek bilgi


Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)

İlgili ürünler